Dołącz do Klubu

Warunki

799 PLN / msc*

*plus jednorazowa opłata wpisowa 90 PLN

 

Proces aplikacyjny

Dołączenie do Trend House, rozpoczyna się od wypełnienia krótkiego formularza. Na tym etapie nie zobowiązujesz się do żadnych opłat ani członkostwa.

W ciągu maksymalnie 7 dni skontaktujemy się z Tobą. Ten czas spędzamy na wstępnej analizie Twojej aplikacji. Staramy się, by nasz klub był miejsce interdyscyplinarnym, więc czasami decydujemy się, by odrzucić niektóre aplikacje. Przyjmujemy zaledwie 10 osób miesięcznie, które najlepiej pasują do aktualnych potrzeb społeczności. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna – poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących przystąpienia do Klubu i zaprosimy Cię na spotkanie, po którym podejmiesz decyzję czy chcesz dołączyć do naszej społeczności.

Zanim klikniesz „Aplikuj”, możesz zapoznać się z Warunkami Członkostwa. W przypadku pytań skontaktuj się z nami: trendhouse@venturecafewarsaw.org.

Zobacz co finansujesz

Jesteśmy fundacją, która działa na rzecz rozwoju polskiego ekosystemu innowacyjnego. Wszystkie przychody oraz darowizny przeznaczamy na rozwijanie programów. Twoje pieniądze przyczynią się do stworzenia konkretnych zmian. Dlatego, jeżeli czujesz, że chcesz dać więcej – możesz to zrobić, podwyższając swoją składkę lub przekazując dowolną darowiznę na rzecz naszej fundacji.

Zabacz raport z działań fundacji w 2021 roku (PDF) lub obejrzyj poniższe wideo.

Odwiedź naszą stronę fundacyjną www.venturecafewarsaw.org by poznać nas lepiej.

FUNDACJA VENTURE CAFÉ WARSAW
Chmielna 73, 00-801 Warszawa
KRS 0000671155 REGON 366932065 NIP 5213774811